درباره شرکت ایدم

بیش از 80% محصولات تولیدی این شرکت به شرکت ایران خودرو دیزل ارسال می شود و شرکت ایران خودرو دیزل نیز تمامی محصولات شرکت های تابعه را پس از مونتاژ بصورت کامیون، کامیونت، اتوبوس و مینی بوس به بازار عرضه می کند.

خدمات پس از فروش تمامی محصولات ایران خودرودیزل از طریق شرکت گواه که سهام دار اصلی آن ایران خودرودیزل می باشد انجام می شود.

طبق دستور ریاست محترم جمهوری و وزیر محترم صنایع کلیه خودروهای کار فعلاٌ به مدت سه سال و 200هزار کیلومتر از تاریخ تحویل به مشتری گارانتی می باشد بنابراین کلیه محصولات ایدم که تحویل شرکت ایران خودرو دیزل شده است به مدت سه سال و 200هزارکیلومتر گارانتی می باشند.

برای محصولاتی که به غیراز ایران خودرو دیزل تحویل می شود :

برای موتورهای صنعتی، کشاورزی، هپکو، کمباین سازی و غیره به مدیت یکسال و 1000 ساعت کارکرد گارانتی درنظر گرفته میشود که خدمات پس از فروش نیز از طریق امور خدمات پس از فروش ایدم مستقیماً انجام می شود. در این موارد پس از اعلام مشتری، قطعات مربوطه و تعمیرکار از ایدم به سایت مشتری ارسال می شود و رفع ایراد در سایت مشتری انجام می شود. در صورت نیاز به ارسال موتور به ایدم، موتور به شرکت ارسال شده و حداکثر در طول یک هفته بررسی و رفع ایراد می گردد.

برای قطعات یدکی به مدت شش ماه بعد از ارسال و صدور فاکتور فروش گارانتی تعیین می شود.

شركت گواه ارائه دهنده خدمات پس از فروش خودرو هاي ايران خودرو ديزل مي باشد

کلیه حقوق سایت، متعلق به شرکت ایدم می باشد