با قطعات موتورهای دیزل دایملر بنز آلمان آشنا شوید

ما شما را راهنمایی می کنیم.

قطعات موتور OM 355 دایملر بنز
بلوک سیلندر

بلوک سیلندر موتور Daimler Benz OM355 تماما از چدن ریخته گری شده با سیلندر کامل (بدون بوش) می باشد . فیلتر روغن، پمپ انژکتور ، فیلتر سوخت و اندازه گیری درجه روغن در سمت راست موتور (فلایویل رو به رو) قرار دارد و استارت، منیفولد در سمت چپ واقع شده اند.یک تسمه به شکل V پمپ آب و پروانه روی آن را به موتور متصل می نماید . همچنین موتور دارای یک کارتل از ورق فولادی یا مواد سبک ریخته گری شده می باشد .

Daimler Benz OM 355 Diesel Engine
سر سیلندر

سر سیلندر موتور Daimler Benz OM355 چدن ساخته شده و برای هرکدام از سیلندرها جداگانه می باشد . منیفولد مکش هوا و در پوش سرسیلندر تماما از مواد سبک ریخته گری شده ساخته و تعبیه شده است . .

Daimler Benz OM 355 Diesel Engine
میل لنگ

میل لنگ موتور Daimler Benz OM355 از جنس فولاد آلیاژی یک تکه و به روش آهنگری (فورجینگ) و با ماشین کاری بسیار دقیق ساخته شده است . میل لنگ این موتور در 5 نقطه توسط یاتاقان های سه لایه، با پشتی های فولادی (با یک یاتاقان پولیش شده در وسط) نگهداری می شود . همچنین میل لنگ توسط وزنه های مخصوص متعادل می گردد .

Daimler Benz OM 355 Diesel Engine
فلایویل

فلایویل موتور Daimler Benz OM355 یک قطعه ساخته شده به روش ریخته گری می باشد که به دلیل وجود دندانه های متعدد بر روی حاشیه بیرونی فلایویل و عملکرد مهم این دندانه ها در راه اندازی موتور، ماشین کاری این قطعه را نیازمند ظرافت و دقت بالائی نموده است .

Daimler Benz OM 355 Diesel Engine
منیفولد
منیفولد در موتور Daimler Benz OM355 یک قطعه ساخته شده به روش ریخته گری آلومینیومی باشد که به واسطه ماشین کاری در چند مرحله آمادگی اتصال و مونتاژ را بر روی محل تعیین شده بر روی موتور پیدا می کند . طراحی این قطعه به شکلی است که امکان باز و بسته کردن آن بر روی بدنه موتور به آسان ترین شکل امکان پذیر باشد .
Daimler Benz OM 355 Diesel Engine
پمپ آب
پمپ آب در موتور Daimler Benz OM355 .
Daimler Benz OM 355 Diesel Engine
پمپ روغن
عملیات روغنکاری در موتور دیزل OM355 دایملر بنز، به وسیله پمپ روغن از نوع دنده ای که تمامی روغن از طریق فیلتر عبور نموده و میل لنگ، میل بادامک، شاتون، یاتاقان و اسبک ها را تغذیه می کند . پمپ انژکتور ، گاورنر و پمپ باد از این طریق به سیستم روغنکاری موتور متصل می گردند . در این سیستم ، شیرهای اطمینان وظیفه کاهش فشار اضافی را به عهده دارند .
Daimler Benz OM 355 Diesel Engine

آدرس

ایران ، استان آذربایجانشرقی، تبریز، دیزل آباد، جاده صنعتی غرب، خیابان صنعت 4، شرکت تولید موتورهای دیزل ایران

0011 3445 041 (98+)

[email protected]

فکس 1885 3445 041 (98+)

شنبه - پنج شنبه: 7:00 - 18:00

off canvas menu