با قطعات موتورهای دیزل دایملر بنز آلمان آشنا شوید

ما شما را راهنمایی می کنیم.

قطعات موتور OM 457 دایملر بنز
بلوک سیلندر

بلوک سیلندر موتور Daimler Benz OM457 تماما از چدن ریخته گری شده با سیلندر کامل و به همراه بوش می باشد . فیلتر روغن، یونیت پمپ ، فیلتر سوخت و اندازه گیری درجه روغن در سمت راست موتور (فلایویل رو به رو) قرار دارد و استارت، منیفولد در سمت چپ واقع شده اند .یک تسمه به شکل 9 شیاره پمپ آب و پروانه روی آن را به موتور متصل می نماید . همچنین موتور دارای یک کارتل از جنس آلومینیوم ریخته گری شده می باشد .

Daimler Benz OM 457 Diesel Engine
میل لنگ

میل لنگ موتور Daimler Benz OM457 از جنس فولاد آلیاژی یک تکه و به روش آهنگری (فورجینگ) و با ماشین کاری بسیار دقیق ساخته شده است . میل لنگ این موتور در 7 نقطه توسط یاتاقان های سه لایه، با پشتی های فولادی (با یک یاتاقان پولیش شده در وسط) نگهداری می شود . همچنین میل لنگ توسط وزنه های مخصوص متعادل می گردد .

Daimler Benz OM 457 Diesel Engine
فلایویل

فلایویل موتور Daimler Benz OM457 یک قطعه ساخته شده به روش ریخته گری می باشد که به دلیل وجود دندانه های متعدد بر روی حاشیه بیرونی فلایویل و عملکرد مهم این دندانه ها در راه اندازی موتور، ماشین کاری این قطعه را نیازمند ظرافت و دقت بالائی نموده است .

Daimler Benz OM 457 Diesel Engine
میل سوپاپ
میل سوپاپ در موتور Daimler Benz OM457 Euro 2 از قطعه یک تکه و به روش آهنگری (فورجینگ) و با ماشین کاری بسیار دقیق ساخته شده و توسط 5 یاتاقان نگهداری می شود . میل سوپاپ حرکت خود را به واسطه چرخ دنده درگیر با میل لنگ تامین می کند .
Daimler Benz OM 457 Diesel Engine
شاتون
شاتون های موتور Daimler Benz OM457 نیز همانند میل لنگ از قطعه یک تکه به روش آهنگری (فورجینگ) و با ماشین کاری بسیار دقیق و با قابلیت جدا شدن، ساخته شده است . شاتون توسط یک یاتاقان سه لایه ، با پشتی های فولادی نگهداری و جهت اتصال به پیستون دارای بوش های برنزی جداگانه می باشد .
Daimler Benz OM 457 Diesel Engine
پمپ آب
پمپ آب در موتور Daimler Benz OM457 .با استفاده از یک پمپ گریز از مرکز ، بسته به کاربرد موتور، می توان رادیاتورهای هوا به آب و یا آب به آب را مورد استفاده قرار داد . دمای آب با استفاده از ترموستات قابل کنترل می باشد .
Daimler Benz OM 457 Diesel Engine

آدرس

ایران ، استان آذربایجانشرقی، تبریز، دیزل آباد، جاده صنعتی غرب، خیابان صنعت 4، شرکت تولید موتورهای دیزل ایران

0011 3445 041 (98+)

[email protected]

فکس 1885 3445 041 (98+)

شنبه - پنج شنبه: 7:00 - 18:00

off canvas menu